Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Polityka prywatności w Unibet

1. Wprowadzenie

Unibet Pl zawsze dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność i dane osobowe użytkowników. W niniejszym tekście dokonamy przeglądu naszej polityki prywatności i wyjaśnimy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i chronimy dane osobowe użytkowników korzystających z naszych usług.

2. Gromadzenie danych osobowych

Gromadzimy dane osobowe wyłącznie w celu świadczenia naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa. Może to obejmować imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu i inne informacje, które użytkownik przekazuje nam podczas rejestracji lub interakcji z naszą witryną.

3. Wykorzystanie danych osobowych

Unibet wykorzystuje dane osobowe użytkownika wyłącznie w celu przetwarzania i świadczenia naszych usług. Możemy wykorzystywać dane użytkownika w celu poprawy komfortu korzystania z serwisu, wysyłania specjalnych ofert i biuletynów oraz rozwiązywania problemów związanych z kontem użytkownika.

4. Ochrona danych osobowych

Unibet przywiązuje dużą wagę do ochrony danych osobowych. Stosujemy środki techniczne i organizacyjne, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, utracie, kradzieży lub ujawnieniu danych użytkownika. Dane użytkownika są przechowywane na bezpiecznych serwerach, a my przestrzegamy wszystkich aktualnych standardów bezpieczeństwa.

5. Ujawnianie informacji stronom trzecim

Unibet nie ujawnia danych osobowych użytkownika stronom trzecim bez jego pisemnej zgody, chyba że jest to konieczne do świadczenia usług lub wymagane przez prawo.

6. Prawa i kontrola

Użytkownik ma prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, poprawienia nieprawidłowych danych i usunięcia swoich informacji z naszych systemów. Użytkownik może również w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych.

7. Kontakt i pytania dotyczące prywatności

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania dotyczące prywatności i ochrony danych. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji lub rozwiązać kwestie związane z Twoimi danymi osobowymi.

Wnioski

W Unibet polityka prywatności jest ważnym aspektem naszej pracy i jesteśmy zobowiązani do utrzymywania wysokich standardów ochrony danych osobowych. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić niezbędnych informacji i wsparcia w zakresie prywatności. Korzystając z usług Unibet możesz być pewien, że Twoje dane są w dobrych rękach.

X
🚀 Grać 💎 Bonus