Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book Of Ra Deluxe

Grać
Automat Book Of Ra Deluxe ma tajemniczy motyw Egiptu, piramid i sfinksów. Jest prezentowany w jakości HD i doskonale ładuje się zarówno na komputerach, jak i smartfonach. Slot został wydany przez firmę Greentube (Novomatic), która oferuje graczom Unibet także inne automaty: Roaring Forties, Always Hot Deluxe, Plenty On Twenty.

Charakterystyka gry Book Of Ra Deluxe

Automaty do gry Book of Ra Deluxe mają następujące cechy:

  • Liczba bębnów/linii - 5/10.
  • Zakres zakładów wynosi od 0,04 do 100 monet.
  • Maksymalna wygrana wynosi 50 000 monet.
  • Bonusy - 10 darmowych spinów.
  • Stopa zwrotu wynosi 95,1%.
  • Poziom zmienności jest średni.

Slot Book Of Ra Deluxe został wydany dawno temu, ale nadal jest popularny. Wynika to z jasnego projektu, ciekawego motywu, wysokiej stopy zwrotu i funkcji bonusowych

Bonusy w automacie Book Of Ra Deluxe

Symbol Book of Stars jest używany jednocześnie jako symbol Wild i Scatter. Dodatkowo 3-5 takich obrazków aktywuje darmowe obroty. Gracz otrzymuje 10 darmowych obrotów. Przed rozpoczęciem automat wybierze losowo jeden symbol, dając mu możliwość rozszerzenia całego bębna. Jeśli Extra Bet jest aktywowany w grze głównej, dodatkowy symbol w postaci pierścienia będzie działał podczas darmowych obrotów. Znak ten pojawia się na bębnach 2 i 4 i zastępuje wszystkie obrazki.

Jak grać w Book Of Ra Deluxe za darmo

W Book Of Ra Deluxe można grać zarówno za opłatą, jak i za darmo. Wersja płatna dostępna jest dopiero po rejestracji w kasynie Unibet i doładowaniu konta. Pozwoli ona na grę za prawdziwe pieniądze, aby wygrywać i odbierać wygrane.

Automat Book of Ra Deluxe dostępny jest także w wersji demo. Oznacza to, że możesz przetestować automat, opracować unikalną taktykę, aby pokonać go w przyszłości i wypłacić pieniądze z kasyna Unibet. Tryb ten dostępny jest za darmo.

X
🚀 Grać 💎 Bonus