Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Agent Jane Blonde

Grać
Gra hazardowa Agent Jane Blonde online od Microgaming w kasynie Unibet 58 jest poświęcona tematyce szpiegowskich przygód. Poczuj się jak w centrum przygody, sekretów, uwodzenia i tajemnic tajnych agentów, nie zapominając o zdobyciu nagrody głównej.

Najważniejsze cechy automatu Agent Jane Blonde

Automat Agent Jane Blonde ma interesujący motyw, ponieważ główną bohaterką jest agentka specjalna Jane Blonde, która ma super zdolności szpiegowskie. Projekt jest wykonany w stylu komiksowym, który przenosi cię do intrygującego świata szpiegostwa.

W tym slocie możesz spodziewać się:

  • standardowych i automatycznych obrotów;
  • 15 darmowych obrotów;
  • tryb gry turbo;
  • na linii można postawić od 0,01 do 5 żetonów, co zadowoli zarówno graczy o wysokich stawkach, jak i fanów małych zakładów;
  • na obrót można postawić maksymalnie 45 żetonów.

Wszystkie wygrane są wypłacane od lewej do prawej, z wyjątkiem symboli Scatter, które są wypłacane w dowolny sposób. Wypróbować funkcje i funkcjonalność interfejsu automatu można za darmo bez rejestracji w trybie demo.

Bonus w grze Agent Jane Blonde od Microgaming

Aby zagrać w Agent Jane Blonde i wygrać, należy skorzystać ze wszystkich dostępnych funkcji slotu. Bonusowe piktogramy automatu Agent Jane Blonde obejmują symbole Scatter i Wild.

Wizerunek uwodzicielskiego szpiega działa jako Wild, co pozwala mu zastąpić wszystkie piktogramy na bębnach i uzupełnić kombinacje, z wyjątkiem Scatter - symbolu z logo gry. Jeśli trafisz trzy symbole Scatter, otrzymasz 15 darmowych obrotów, podczas których, jeśli trafisz trzy kolejne symbole Scatter, otrzymasz dodatkowe 15 darmowych obrotów. Ponadto każdy zwycięski łańcuch obrazów z trzema lub więcej symbolami Scatter jest mnożony przez trzy.

Prosta rozgrywka i doskonały design slotów zapewniają świetną rozrywkę gościom kasyna Unibet. Podobne parametry mają inne popularne gry studia: Ariana, Age Of Discovery i Basketball Star, a jeśli chcesz - pokonaj je w trybie prawdziwych zakładów.

X
🚀 Grać 💎 Bonus